Barevný porcelán

Barevný porcelán - moderní i tradiční porcelán se svěžími barvami, které zpříjemní vaši kulturu stolování. Kvalita barevného porcelánu, široký sortiment a odolnost při používání v myčkách - to je barevný porcelán značek Lilien a Langenthal.

Podkategorie

 • Na první pohled keramika, ale nenechte se zmýlit!

  Country Range je prvotřídní, maximálně odolný porcelán, který si tak trochu hraje na schovávanou. Díky rustikálním tvarům a originální glazuře je ideální volbou do interiérů ve venkovském stylu, do útulných hospůdek, pizzerie i stylové krčmy.

 • Energická dáma s rakouskou noblesou.

  Jedna z nejznámějších souprav značky Lilien Austria má v sobě cosi živelného a skrz naskrz pozitivního. Navzdory svým jednoduchým, přímočarým tvarům – nebo snad právě díky nim. Je dokonalým parťákem k bohatým snídaním, ale rozumět si bude i s ostatními částmi dne.

 • Nepřehlédnutelná novinka z dílny karlovarské porcelánky G. Benedikt klame tělem.

  Díky zcela nové, patentované technologii výroby vznikla jedna z nejoriginálnějších porcelánových souprav na světě – s jedinečným vzhledem k nerozeznání od opravdové žuly. V hrubším neglazovaném provedení i s lesklou glazurou.

 • Když se spojí vášeň pro čokoládu, dobrou kávu a kvalitní porcelán,

  nemůže vzniknout nic špatného. V tomto případě souprava Le Choco. Jednoduché svěží tvary a dokonalá harmonie barev, které přímo svádí ke kombinování. Podlehněte i vy výzvě téhle čokoládové krásky.

 • Jemné tvary, co vás nutí k doteku. Barvy, od kterých prostě nemůžete odtrhnout oči.

  Navíc díky jedinečné technologii výroby originálně kropenaté. Takový je porcelán Lifestyle značky Lilien Austria. Módní, velmi žádaná souprava, kterou si jednoduše musíte zamilovat.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.