Bílý porcelán

Podkategorie

 • Královská pocta geometrii a čistému minimalismu.

  Actual boří zažité tradice, inspiruje a svádí k hravosti. Souprava plná pravých úhlů, jasných linií a dokonalé symetrie otevírá dveře vaší fantazii a nabízí obrovský prostor k vlastním kombinacím. Byla by škoda ho nevyužít.

 • Aqua je důkazem, že krásu a dokonalost můžeme najít i v těch nejobyčejnějších věcech.

  Stačí mít oči dokořán. Pak se i docela nenápadná kapka dopadající na vodní hladinu promění v jedinečnou inspiraci. A vznikne tak souprava plná nespoutané dynamiky a svůdné lehkosti.

 • I malý detail dokáže velké zázraky.

  Atlantis je toho důkazem. Stačí jedna nenápadná, sotva znatelná asymetrie, a máte před sebou soupravu s nezaměnitelným designem. Moderní porcelánovou krásku, ze které se vyklubala jedna z vůbec nejoblíbenějších souprav značky Lilien Austria.

 • Inspiraci smyslným barokem tahle souprava značky Suisse Langenthal rozhodně nezapře.

  Obdobím plným baňatých kupolí, boubelatých andílků a kyprých Venuší. Stejně tak i Baroque je ódou na něžně zaoblené tvary, které vám vykouzlí úsměv na tváři u každé snídaně, oběda i večeře.

 • Jednoduchý porcelán ve své nejčistší podobě.

  Tvarově jasný a dokonale variabilní – takový je porcelán Basic značky G. Benedikt. Základní stavební kámen každého stolování, který jasně dokazuje, že v jednoduchosti je prostě síla.

 • Pro chvíle, kdy vás přepadne touha nerušeně snít.

  Nikam nespěchat. Kdy se chcete aspoň na chviličku přenést v čase do dob minulých. Pro všechny tyhle okamžiky je tu Bellevue. Něžná kráska plná jemných detailů, se kterou je tak snadné hodit všechno za hlavu a užívat si královský pocit výjimečnosti.

 • Porcelán, který vás vrátí v čase.

  K praskajícímu dřevu v kamnech, voňavé svíčkové a babiččinu láskyplnému pohledu. Benedikt je klasika, která mnohé z nás doprovázela celé dětství. A přesto (nebo právě proto) se i dnes těší mimořádné oblibě. Ani po letech neztrácí nic ze svého jedinečného kouzla, půvabu a lehkosti.

 • Káva a čaj patří do porcelánu. Nejen doma, v kavárnách a restauracích, ale i za poklusu na pracovní schůzku,

  za volantem na dálnici nebo na lavičce v parku. Prostě kdykoliv a kdekoliv. Porcelánové termohrnky jsou praktické, stylové a ekologické. Nechybí ani dokonale padnoucí víčko a gumička pro pohodlné držení.

 • Energická dáma s rakouskou noblesou.

  Jedna z nejznámějších souprav značky Lilien Austria má v sobě cosi živelného a skrz naskrz pozitivního. Navzdory svým jednoduchým, přímočarým tvarům – nebo snad právě díky nim. Je dokonalým parťákem k bohatým snídaním, ale rozumět si bude i s ostatními částmi dne.

 • Svůdná a šarmantní souprava značky Lilien Austria vás nenechá na pochybách,

  že i to nejobyčejnější jídlo může být královnou večera. Desiree je tu, aby uspokojila každou touhu vašich hostů. Touhu po mimořádném gastronomickém zážitku, po dokonalém servírování i působivě noblesní atmosféře.

 • Tak jako stejnojmenná bohyně lovu, ani Diana vám nedá šanci byť jen nepatrně zaváhat.

  Vaši pozornost uloví jemným, čistým designem, sympatickou nekomplikovaností a decentním zdobením. Bod navíc získává za svou všestrannost, díky které se snadno přizpůsobí jakémukoliv interiéru.

 • Čistota. Elegance. Dokonalá harmonie. A neomezené možnosti kreativity.

  Souprava Ess Klasse je předurčená pro mimořádné gastronomické zážitky, pro ty, co se nebojí jít svou vlastní cestou. Díky nádhernému širokému praporu budou tyto talíře vždy středem pozornosti a působivou ozdobou každého stolu.

 • Své vznešené jméno si souprava Excellency bezpochyby zaslouží.

  Díky svým ladným tvarům, nenucenosti a zároveň i jisté dávce originality by hravě obstála i při čajovém dýchánku na královském dvoře. Excellency je elegantní, hravá, ale za každé situace skrznaskrz praktická.

 • Souprava plná elegance, ladnosti a nekonečné pohody. S Isabelle vás přepadne touha zpomalit

  a nechat se jen tak unášet kouzlem přítomného okamžiku. Objevte čistý, dokonale sjednocený design talířů bez okrajů – jako důkaz, že čas s Isabelle prostě plyne jinak.

 • Nejmocnější zbraní Josefine je její nekomplikovanost.

  Naprosto vás odzbrojí svým jednoduchým designem a dokonalým spojením jemné elegance s venkovským stylem. Josefine má své místo všude tam, kde vládne hřejivá domácí atmosféra – od malých bister přes kavárny až po stylové restaurace.

 • Stejně jako ty nejlepší světové hity poznáte už podle prvních tónů,

  i tady vám stačí jediný letmý pohled, abyste věděli, odkud vítr vane. Melodii si prostě nemůžete splést. Přestože tahle porcelánová kráska nedávno oslavila třicáté narozeniny, stále se těší skvělé formě a mimořádné oblibě.

 • Decentní, jemná, a přesto nepřehlédnutelná. Za úspěchem Mirabell stojí nadčasový design

  a originální asymetrické prvky, díky kterým se vám navždy vryje do paměti – a možná i do srdce. Mirabell je moderní všestranná souprava, která bude slušet každému interiéru.

 • Optimo je synonymem svobody a neomezených možností kreativity.

  Díky decentní bílé barvě, minimalistickému designu a neuvěřitelně bohaté škále různých velikostí. S touhle soupravou bude servírování vždycky zábava, ať už ji necháte zazářit samotnou, nebo se pustíte do kombinací s jiným porcelánem.

 • Stejně jako naše stověžatá matička, i tahle souprava je plná příběhů, vzpomínek a hrdé elegance.

  Linku karlovarské porcelánky G. Benedikt opustila poprvé v roce 1976 a od té doby obráží s úspěchem celý svět. Na první pohled bytelný, ale přesto tak nějak sympaticky domácký porcelán se stále těší veliké oblibě.

 • Souprava, která v roce 2018 oslavila neuvěřitelné 60. narozeniny.

  A přitom, jak se zdá, vůbec nezestárla. Jednoduchý, nadčasový design Principu z něj dělá ideálního společníka do jakéhokoliv gastro podniku. Vsaďte na léty prověřenou klasiku a slavné jméno karlovarské porcelánky G. Benedikt.

 • Moderní design, minimalistické ztvárnění, čisté linie.

  Přesto Pureline nepůsobí ani trochu chladně. Tahle prudce elegantní dáma je jako stvořená pro fine dining, ale i pro kavárny, které si zakládají na osobitém stylu. Pureline je prostě nepřehlédnutelná.

 • Něžná a působivá – na pohled i na dotek.

  Kdekoliv se Ribby objeví, je středem pozornosti. Toužíte se jí dotknout, aspoň jednou přejet prstem po dokonale souměrném reliéfu… Jen pro ten pocit. Ribby se díky své všestrannosti stane nepostradatelným parťákem vaší kuchyně, který hravě zastoupí dokonce i obligátní skleničky.

 • Jsou věci, které nestárnou. Tak jako porcelánová souprava Time,

  jedna z vůbec nejznámějších a nejúspěšnějších souprav značky Suisse Langenthal. Dokonalé spojení elegance, funkčnosti a nadčasového designu oceníte při každodenním používání v jakémkoliv gastro podniku.

 • Romantická, něžná a lehce nostalgická.

  Přesně taková, jak se sluší na nositelku jména dějiště nejslavnější milostné tragédie všech dob. Verona vás donutí zpomalit, zapomenout na čas a zasnít se stejně jako u srdceryvného příběhu Romea a Julie. Bude nepřehlédnutelnou ozdobou každého stolu i interiéru.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.