Bílý porcelán

Bílý porcelán je klasika, se kterou prostě nemůžete šlápnout vedle. Hodí se na každý stůl, dává prostor různým doplňkům, a především nechá krásně vyniknout jídlo. U nás najdete oblíbený karlovarský porcelán v tradičním i moderním designu, ze známé porcelánky G. Benedikt.  

Pro snadnější nákup jsme pro vás také připravili hotové sady bílých talířů, kávové sety i čajové soupravy s konvičkou. V jednotlivém porcelánu najdete naopak pěkně pohromadě všechny bílé talíře, hrnky, šálky, misky a další porcelánové nádobí.

Podkategorie

 • To pravé pro milovníky moderního designu, symetrie a minimalismu. Porcelán Actual si vás získá hranatými liniemi, které i přes svou geometrickou přesnost působí jemně a elegantně. Za zmínku určitě stojí široký výběr misek a podnosů, jako stvořených pro nejrůznější oslavy.

  Actual má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Působivá, dynamická, velmi oblíbená Aqua je důkazem, že krása spočívá nejen v jednoduchosti, ale hlavně v detailech. S touto univerzální soupravou si snadno sestavíte jídelní servis pro všední dny i slavnostní okamžiky.

  Aqua má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • Okouzlující moderní design a široký výběr doplňků jsou jen dva z mnoha důvodů, proč si Atlantis zaslouží vaši pozornost. Sestavte si svou jídelní soupravu snů, třeba i s omáčníkem a vázičkou. Výběr je čistě ve vaší režii (samozřejmě jsme vám kdykoliv k ruce pro radu či konzultaci).

  Atlantis má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Pokud spíš než čistému minimalismu dávat přednost jemnějším designům s ozdobnými detaily, Baroque bude pravděpodobně vaše „srdcovka“. Příjemně zaoblené linie dělají z této porcelánové krásky ideální společnici pro každodenní snídaně i sváteční večeře.

  Baroque má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Porcelán ve své nejčistší podobě. Tvarově jasná a dokonale variabilní – taková je souprava Basic. Základní stavební kámen každého stolování, který jasně dokazuje, že v jednoduchosti je síla. Stále si ale zachovává ladnost a eleganci kvalitního českého porcelánu.

  Basic má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Něžná kráska plná jemných detailů, se kterou je tak snadné hodit všechno za hlavu a užívat si královský pocit výjimečnosti. Porcelánová souprava Bellevue je ztělesněním tradiční elegance. I obyčejný čaj s ní bude chutnat úplně jinak.

  Bellevue má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

   

 • Porcelán Benedikt je klasika, která mnohé z nás provázela celé dětství. A přesto (nebo právě proto) se i dnes těší mimořádné oblibě. Stejně krásná, půvabná a zároveň mimořádně odolná. Plná vzpomínek na tu nejlepší svíčkovou od babičky.

  Benedikt má původ ve stejnojmenné karlovarské porcelánce a je vhodný do myčky i mikrovlnky. V naší nabídce najdete také dekorovaný Benedikt s pomněnkami.

 • Káva a čaj patří do porcelánu. Nejen doma, v kavárnách a restauracích, ale i za poklusu na pracovní schůzku, za volantem na dálnici nebo na lavičce v parku. Prostě kdykoliv a kdekoliv. Porcelánové termohrnky jsou praktické, stylové a ekologické. Nechybí ani dokonale padnoucí víčko a gumička pro pohodlné držení.

  Všechny hrnky Coffee to go jsou vyrobené v karlovarské porcelánce G. Benedikt a vhodné do myčky i mikrovlnky.

 • Energická dáma s rakouskou noblesou.

  Jedna z nejznámějších souprav značky Lilien Austria má v sobě cosi živelného a skrz naskrz pozitivního. Navzdory svým jednoduchým, přímočarým tvarům – nebo snad právě díky nim. Je dokonalým parťákem k bohatým snídaním, ale rozumět si bude i s ostatními částmi dne.

 • Jak už sám název napovídá, souprava Désirée vznikla z touhy po mimořádném gastronomickém zážitku a noblesní atmosféře. Na pohled jemný, ovšem ve skutečnosti vysoce odolný český porcelán je ideální společník pro sváteční setkání i sólo siestu u kávy.

  Désirée má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • Klasika, která se nikdy neokouká. Diana uloví vaši pozornost jemným, čistým designem, sympatickou nekomplikovaností a decentním zdobením. Bod navíc získává za svou všestrannost, díky které se snadno přizpůsobí jakémukoliv interiéru. A za opravdu široký výběr různých velikostí.

  Diana má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • Čistota. Elegance. Dokonalá harmonie. Porcelán Ess Klasse často potkáte v restauracích, ale své místo si jistě najde i u vás doma. Jako sváteční talíře pro vzácná setkání i pro chvíle, kdy si jen chcete užít trochu zaslouženého luxusu.

  Ess Klasse má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky. 

 • Své vznešené jméno si souprava Excellency bezpochyby zaslouží. Díky svým ladným tvarům a nenucenosti by hravě obstála i při čajovém dýchánku na královském dvoře. Excellency je elegantní, hravá, ale taky odolná za každé situace praktická. Jak se sluší a patří na český porcelán.

  Excellency má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky. 

 • Oblíbené dělené talíře pro všechny, kdo mají v jídle rádi systém a přehled. Porcelán Fitness-line se soustředí na jednoduchý design, všestrannost a vzájemnou kompatibilitu. Své místo si najde nejen v domácí kuchyni, ale třeba i ve školní jídelně nebo v nemocnicích.

  Fitness-line se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Reliéf tak jemný, že se ho budete chtít dotknout a zjistit, zda je skutečný. Florance je něžná porcelánová kráska stvořená pro slavnostní příležitosti. Na svatební hostinu, oslavu výročí nebo romantickou večeři při svíčkách. S elegantními talíři vynikne nejen samotné jídlo, ale i kouzlo okamžiku.

  Porcelán Florance se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Souprava plná elegance, ladnosti a příjemné harmonie. Objevte čistý, dokonale sjednocený design talířů bez okrajů (nebo chcete-li "coup" talířů), zaoblených misek a hrnečků. Isabelle je všestranným parťákem pro všední dny i slavnostní okamžiky - sváteční tabuli můžete doplnit např. o stylovou slánku, dózu na olej nebo i svícen.

  Porcelán Isabelle se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Nejmocnější zbraní Josefine je její nekomplikovanost. Naprosto vás odzbrojí svým jednoduchým designem a dokonalým spojením jemné elegance s venkovským stylem. A také širokým výběrem, který zdaleka nekončí u talířů a hrnečků. K Josefine patří třeba i džbánky, šálky na polévku nebo mísa na rybu.

  K dostání je kromě bílé varianty také oblíbený dekor s kytičkami.

  Porcelán Josefine se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Stejně jako ty nejlepší světové hity poznáte už podle prvních tónůi tady vám stačí jediný letmý pohled, abyste věděli, odkud vítr vane. Melodii si prostě nemůžete splést. Karlovarská klasika z dílny porcelánky G. Benedikt je dokonalým ztělesněním tradice v moderním pojetí.

  Myčku i mikrovlnku snáší Melodie bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Decentní, jemná, a přesto nepřehlédnutelná. Za úspěchem Mirabell stojí nadčasový design a originální asymetrické prvky, díky kterým se vám navždy vryje do paměti – a možná i do srdce. Mirabell je moderní všestranná souprava, která bude slušet každému interiéru.

  Porcelán Mirabell se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Kvalitní bílý porcelán prověřený v mnoha restauracích, ale i domácích kuchyních. Okořeněný jemnými vlnkami, které vykouzlí tu pravou atmosféru klidu, harmonie a pohody. Což je přesně to, co si u šálku horkého čaje nebo rodinné večeře přejeme nejvíc.

  Porcelán Onda se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Optimo je synonymem téměř neomezených možností kreativity - díky decentní bílé barvě, minimalistickému designu a bohaté škále různých velikostí. S touhle soupravou bude servírování vždycky zábava, ať už ji necháte zazářit samotnou, nebo se pustíte do kombinací s jiným porcelánem.

  Porcelán Optimo se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Stejně jako naše stověžatá matička, i tahle souprava je plná příběhů, vzpomínek a hrdé elegance. Linku karlovarské porcelánky G. Benedikt opustila poprvé v roce 1976 a od té doby obráží s úspěchem celý svět. Na první pohled bytelný, ale přesto sympaticky domácí porcelán se stále těší veliké oblibě zejména v hotelových restauracích.

  Souprava Praha je vysoce odolný porcelán vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Souprava, která v roce 2018 oslavila neuvěřitelné 60. narozeniny, a přitom, jak se zdá, vůbec nezestárla. Jednoduchý, nadčasový design Principu z něj dělá ideálního společníka do jakéhokoliv gastro podniku. Vsaďte na léty prověřenou klasiku a známé jméno karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Porcelán Princip je vysoce odolný porcelán vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Moderní design, minimalistické ztvárnění, čisté linie. Přesto Pureline nepůsobí ani trochu chladně. Tenhle svěží, elegantní porcelán se snadno zabydlí v jakémkoliv prostředí - ve fine dining restauracích, stylových bistrech a kavárnách i u vás doma v kuchyni.

  Porcelán Pureline se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • K tomu, aby se z obyčejného bílého porcelánu stal neobyčejný, stačí málo. Třeba jemný reliéf paprsků, díky kterému na vašem stole zazáří stejně jako slunce na obloze. Radial sází na decentní eleganci a všestranné využití pro všední dny i slavnostní příležitosti.

  Porcelán Radial se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Kdekoliv se Ribby objeví, je středem pozornosti. Pro svou jemnost, něžnou eleganci a dokonale souměrný reliéf, který přímo vybízí k doteku. Ribby se díky své všestrannosti stane nepostradatelným parťákem vaší kuchyně, kde hravě zastoupí dokonce i obligátní skleničky.

  Porcelán Ribby se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

  K dostání je i barevná varianta v jemných tónech hnědé a šedé. 

 • Jsou věci, které nestárnou. Tak jako porcelánová souprava Time, nejobsáhlejší z celého našeho e-shopu. Najdete tu vše od talířů, misek a hrnečků, až po omáčníky, párátníky, mlékovky a cukřenky. Dokonalé spojení elegance, funkčnosti a nadčasového designu oceníte při každodenním používání nejen doma, ale i v jakémkoliv gastro podniku.

  Porcelán Time se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Romantická, něžná a lehce nostalgická. Přesně taková, jak se sluší na nositelku jména dějiště nejslavnější milostné tragédie všech dob. Verona vás donutí zpomalit, zapomenout na čas a zasnít se stejně jako u srdceryvného příběhu Romea a Julie. Bude nepřehlédnutelnou ozdobou každého stolu i interiéru.

  Porcelán Verona se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.