Všechny řady

Poctivý karlovarský porcelán prvotřídní kvality, ze známé porcelánky G. Benedikt. Najdete u nás tradiční, léty prověřené a stále velmi oblíbené soupravy jako Benedikt, Verona nebo Time, ale také moderní Lifestyle, Ribby, Optimo a celou řadu dalších. Vyberte si podle svého gusta.

Veškerý porcelán můžete bez obav používat v mikrovlnce i myčce na nádobí.

Podkategorie

 • To pravé pro milovníky moderního designu, symetrie a minimalismu. Porcelán Actual si vás získá hranatými liniemi, které i přes svou geometrickou přesnost působí jemně a elegantně. Za zmínku určitě stojí široký výběr misek a podnosů, jako stvořených pro nejrůznější oslavy.

  Actual má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Působivá, dynamická, velmi oblíbená Aqua je důkazem, že krása spočívá nejen v jednoduchosti, ale hlavně v detailech. S touto univerzální soupravou si snadno sestavíte jídelní servis pro všední dny i slavnostní okamžiky.

  Aqua má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

   

 • Okouzlující moderní design a široký výběr doplňků jsou jen dva z mnoha důvodů, proč si Atlantis zaslouží vaši pozornost. Sestavte si svou jídelní soupravu snů, třeba i s omáčníkem a vázičkou. Výběr je čistě ve vaší režii (samozřejmě jsme vám kdykoliv k ruce pro radu či konzultaci).

  Atlantis má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Domů, na chalupu i do kavárny. Prostě všude tam, kde chcete, aby vám bylo hezky. Tohle totiž Barbara umí – vykouzlit příjemnou útulnou atmosféru plnou pohody. Nejen díky svému jemnému dekoru, ale taky něžně působícím oblým tvarům.

  Barbara má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • Pokud spíš než čistému minimalismu dávat přednost jemnějším designům s ozdobnými detaily, Baroque bude pravděpodobně vaše „srdcovka“. Příjemně zaoblené linie dělají z této porcelánové krásky ideální společnici pro každodenní snídaně i sváteční večeře.

  Baroque má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Porcelán ve své nejčistší podobě. Tvarově jasná a dokonale variabilní – taková je souprava Basic. Základní stavební kámen každého stolování, který jasně dokazuje, že v jednoduchosti je síla. Stále si ale zachovává ladnost a eleganci kvalitního českého porcelánu.

  Basic má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Něžná kráska plná jemných detailů, se kterou je tak snadné hodit všechno za hlavu a užívat si královský pocit výjimečnosti. Porcelánová souprava Bellevue je ztělesněním tradiční elegance. I obyčejný čaj s ní bude chutnat úplně jinak.

  Bellevue má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

   

 • Porcelán Benedikt je klasika, která mnohé z nás provázela celé dětství. A přesto (nebo právě proto) se i dnes těší mimořádné oblibě. Stejně krásná, půvabná a zároveň mimořádně odolná. Plná vzpomínek na tu nejlepší svíčkovou od babičky.

  Benedikt má původ ve stejnojmenné karlovarské porcelánce a je vhodný do myčky i mikrovlnky. V naší nabídce najdete také dekorovaný Benedikt s pomněnkami.

 • Porcelán s kytičkami, který dělal společnost už našim babičkám. Plný vzpomínek, známých vůní a hřejivého pocitu blízkosti. Takový je karlovarský Benedikt. Kouzelná síla tradice a porcelánová jistota v našem uspěchaném světě.

  Myčku i mikrovlnku snáší Benedikt bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Moderní, sebejistý design a hra s geometrií – to je porcelánová souprava Black Ray. Hvězda každého stolu, která září elegancí a noblesou. Sestavte si svou vlastní soupravu talířů nebo luxusní kávový servis se stylovou konvicí.

  Black Ray má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Bopla!, to je kouzelný porcelánový svět snů a fantazie. Svět, který vás vtáhne krásnými sytými barvami a exotickými dekory. Bopla! je prostě jen jedna. A nenajdete ji nikde jinde než u nás.

  Bopla! má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • Káva a čaj patří do porcelánu. Nejen doma, v kavárnách a restauracích, ale i za poklusu na pracovní schůzku, za volantem na dálnici nebo na lavičce v parku. Prostě kdykoliv a kdekoliv. Porcelánové termohrnky jsou praktické, stylové a ekologické. Nechybí ani dokonale padnoucí víčko a gumička pro pohodlné držení.

  Všechny hrnky Coffee to go jsou vyrobené v karlovarské porcelánce G. Benedikt a vhodné do myčky i mikrovlnky.

 • Na první pohled keramika, ale nenechte se zmýlit! Country Range je prvotřídní, maximálně odolný porcelán, který si tak trochu hraje na schovávanou. Díky rustikálním tvarům a originální glazuře je ideální volbou do kuchyní ve venkovském stylu, na chalupu i do útulných hospůdek.

  Country Range má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Jedna z nejznámějších souprav značky Lilien si vás získá širokou paletou barev, která přímo svádí ke hře. Fantazii se tady meze nekladou. Daisy je dokonalým parťákem k bohatým snídaním, ale rozumět si bude i s ostatními částmi dne.

  Daisy má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • Jak už sám název napovídá, souprava Désirée vznikla z touhy po mimořádném gastronomickém zážitku a noblesní atmosféře. Na pohled jemný, ovšem ve skutečnosti vysoce odolný český porcelán je ideální společník pro sváteční setkání i sólo siestu u kávy.

  Désirée má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • Nejen chlupáči dokážou být roztomilí! I tahle naše netradiční parta zvířátek si snadno získá své stálé místo na stole i v srdci malých jedlíků. Poctivý český porcelán je vyrobený s ohledem na dětské potřeby: Má jednoduché tvary, dobře se drží, a především je maximálně odolný. Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Maximální odolnost, velikost tak akorát do dětských ručiček, veselé barvy a originální motivy zvířátek. Konkrétně husí parťačka Gabi, se kterou je každé jídlo větší zábava. Takový je porcelán pro děti z karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Maximální odolnost, velikost tak akorát do dětských ručiček, veselé barvy a originální motivy zvířátek. Konkrétně žabí parťačka Jenny, se kterou je každé jídlo větší zábava. Takový je porcelán pro děti z karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Poctivý porcelán pro děti s jednoduchými motivy, které jsou dětskému světu a chápání nejbližší. A čím bližší kamarád, tím větší chuť k jídlu. Dětské hrnečky, misky i talíře vynikají mimořádnou odolností a jsou vhodné do myčky i mikrovlnky. Vyrábí se v karlovarské porcelánce G. Benedikt.

 • Maximální odolnost, velikost tak akorát do dětských ručiček, veselé barvy a originální motivy zvířátek. Konkrétně kravička Karla, se kterou je každé jídlo větší zábava. Takový je porcelán pro děti z karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Maximální odolnost, velikost tak akorát do dětských ručiček, veselé barvy a originální motivy zvířátek. Konkrétně kozí parťačka Liza, se kterou je každé jídlo větší zábava. Takový je porcelán pro děti z karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Maximální odolnost, velikost tak akorát do dětských ručiček, veselé barvy a originální motivy zvířátek. Konkrétně psí parťák Steve, se kterým je každé jídlo větší zábava. Takový je porcelán pro děti z karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Klasika, která se nikdy neokouká. Diana uloví vaši pozornost jemným, čistým designem, sympatickou nekomplikovaností a decentním zdobením. Bod navíc získává za svou všestrannost, díky které se snadno přizpůsobí jakémukoliv interiéru. A za opravdu široký výběr různých velikostí.

  Diana má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • V zimě na čaj, v létě na ice tea. Nebo na kafe, jak je libo. Dvojitá porcelánová stěna těchto hrnečků zaručuje daleko větší odolnost vůči okolním teplotám, takže vaše pití vydrží přesně takové, jaké má být, mnohem déle. Horké, nebo naopak pěkně vychlazené.

  Dvoustěnky se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a jsou vhodné do myčky i mikrovlnky.

 • Čistota. Elegance. Dokonalá harmonie. Porcelán Ess Klasse často potkáte v restauracích, ale své místo si jistě najde i u vás doma. Jako sváteční talíře pro vzácná setkání i pro chvíle, kdy si jen chcete užít trochu zaslouženého luxusu.

  Ess Klasse má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky. 

 • Své vznešené jméno si souprava Excellency bezpochyby zaslouží. Díky svým ladným tvarům a nenucenosti by hravě obstála i při čajovém dýchánku na královském dvoře. Excellency je elegantní, hravá, ale taky odolná za každé situace praktická. Jak se sluší a patří na český porcelán.

  Excellency má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky. 

 • Oblíbené dělené talíře pro všechny, kdo mají v jídle rádi systém a přehled. Porcelán Fitness-line se soustředí na jednoduchý design, všestrannost a vzájemnou kompatibilitu. Své místo si najde nejen v domácí kuchyni, ale třeba i ve školní jídelně nebo v nemocnicích.

  Fitness-line se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Reliéf tak jemný, že se ho budete chtít dotknout a zjistit, zda je skutečný. Florance je něžná porcelánová kráska stvořená pro slavnostní příležitosti. Na svatební hostinu, oslavu výročí nebo romantickou večeři při svíčkách. S elegantními talíři vynikne nejen samotné jídlo, ale i kouzlo okamžiku.

  Porcelán Florance se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Červená, žlutá, modrá, nebo snad fialová? Gino, to je pestrobarevný svět plný radosti a nekonečných kombinací. Hrnečky, které vás nabijí energií ještě před prvním douškem kávy. Všechny vyrobené v karlovarské porcelánce G. Benedikt a vhodné do myčky i mikrovlnky.

 • Talíře se širokým okrajem v sobě nejen že mají šmrnc a jistou dávku elegance – dokážou být také velmi inspirativní. V případě soupravy Gramofon nemusíme dlouho hádat, kde se nápad na originální dekor vzal. Pokud vám hladká bílá klasika přijde tak trochu nuda a hledáte zpestření, budete určitě spokojeni.

  Porcelán Gramofon se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Porcelán, který klame tělem. Díky zcela nové, patentované technologii výroby vznikla souprava s jedinečným vzhledem k nerozeznání od opravdové žuly. Granit můžete mít v hrubším neglazovaném provedení i s lesklou glazurou, světle šedý i tmavší variantu. A nově také v přírodní hnědé a zelené barvě.

  Porcelán Granit se vyrábí v karlovarské porcelánce G, Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Charleston je porcelán, který vás přenese zpět v čase. Svými retro tvary, jednoduchým geometrickým dekorem a živými barvami připomíná uvolněnou atmosféru první republiky, plnou tance a čajových dýchánků. Se stylovou konvicí a šálky si jeden takový můžete dopřát i dnes.

  Porcelán Charleston se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

   

 • Z modrobílé kombinace prostě nemůže nikdy vzniknout nic špatného. Indigo je toho důkazem. A když se nemůžete rozhodnout, jestli dát přednost proužkům, kostkám nebo květinám, vezměte si od každého něco. Budete překvapeni, jak krásně to k sobě ladí.

  Porcelán Indigo Canvas & Flora se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.  

 • Čtyřlístek pro štěstí nejspíš nenajdete, ale nevadí. Stačí příjemná společnost a něco dobrého na zub. Veselý dekor s modrým jetelíčkem už je pak jen třešničkou na dortu, která ovšem nejednomu hostu vykouzlí úsměv na tváři.

  Porcelán Indigo Clover se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Souprava plná elegance, ladnosti a příjemné harmonie. Objevte čistý, dokonale sjednocený design talířů bez okrajů (nebo chcete-li "coup" talířů), zaoblených misek a hrnečků. Isabelle je všestranným parťákem pro všední dny i slavnostní okamžiky - sváteční tabuli můžete doplnit např. o stylovou slánku, dózu na olej nebo i svícen.

  Porcelán Isabelle se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Nejmocnější zbraní Josefine je její nekomplikovanost. Naprosto vás odzbrojí svým jednoduchým designem a dokonalým spojením jemné elegance s venkovským stylem. A také širokým výběrem, který zdaleka nekončí u talířů a hrnečků. K Josefine patří třeba i džbánky, šálky na polévku nebo mísa na rybu.

  K dostání je bílá varianta i oblíbený dekor s kytičkami.

  Porcelán Josefine se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Když se spojí vášeň pro čokoládu, dobrou kávu a kvalitní porcelán, vznikne souprava Le Choco. Jednoduché svěží tvary a dokonalá harmonie barev, které přímo svádí ke kombinování. Podlehněte i vy výzvě téhle čokoládovo-smetanové krásky.

  Porcelán Le Choco se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Výrazné barvy, od kterých prostě nemůžete odtrhnout oči, navíc díky jedinečné technologii výroby originálně kropenaté. Takový je porcelán Lifestyle z karlovarské porcelánky G. Benedikt. Moderní, velmi žádaná souprava, kterou si jednoduše musíte zamilovat. Nejen pro ty krásné syté odstíny, ale i takřka neomezenou možnost kombinací.

  Myčku i mikrovlnku snáší porcelán Lifestyle bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Rozkvetlý porcelán, který vás ve vteřině přenese do voňavé jarní přírody, třeba i uprostřed nejtužší zimy. Něžně dekorované talíře, doplněné šálky, konvicí a dalšími doplňky na váš stůl. Užijte si plnou náruč lučního kvítí, co nikdy neuschne. A bude vám dělat radost třeba každý den.

   

  Porcelán Meadow se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Stejně jako ty nejlepší světové hity poznáte už podle prvních tónů, i tady vám stačí jediný letmý pohled, abyste věděli, odkud vítr vane. Melodii si prostě nemůžete splést. Karlovarská klasika z dílny porcelánky G. Benedikt je dokonalým ztělesněním tradice v moderním pojetí.

  Myčku i mikrovlnku snáší Melodie bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Decentní, jemná, a přesto nepřehlédnutelná. Za úspěchem Mirabell stojí nadčasový design a originální asymetrické prvky, díky kterým se vám navždy vryje do paměti – a možná i do srdce. Mirabell je moderní všestranná souprava, která bude slušet každému interiéru.

  Porcelán Mirabell se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Rafinovaně svůdný dekor, co potěší vaše oko i smysl pro detail. Porcelán Mosaic vyniká překvapivou kombinací minimalismu a hravosti, pro kterou si ho snadno zamilujete. Záleží jen na vás, zda dáte přednost decentní bílé, světlounce hnědé, nebo si namixujete vlastní mozaiku.

  Porcelán MOsaic se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Kvalitní bílý porcelán prověřený v mnoha restauracích, ale i domácích kuchyních. Okořeněný jemnými vlnkami, které vykouzlí tu pravou atmosféru klidu, harmonie a pohody. Což je přesně to, co si u šálku horkého čaje nebo rodinné večeře přejeme nejvíc.

  Porcelán Onda se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Optimo je synonymem téměř neomezených možností kreativity - díky decentní bílé barvě, minimalistickému designu a bohaté škále různých velikostí. S touhle soupravou bude servírování vždycky zábava, ať už ji necháte zazářit samotnou, nebo se pustíte do kombinací s jiným porcelánem.

  Porcelán Optimo se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Stejně jako naše stověžatá matička, i tahle souprava je plná příběhů, vzpomínek a hrdé elegance. Linku karlovarské porcelánky G. Benedikt opustila poprvé v roce 1976 a od té doby obráží s úspěchem celý svět. Na první pohled bytelný, ale přesto sympaticky domácí porcelán se stále těší veliké oblibě zejména v hotelových restauracích.

  Souprava Praha je vysoce odolný porcelán vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Souprava, která v roce 2018 oslavila neuvěřitelné 60. narozeniny, a přitom, jak se zdá, vůbec nezestárla. Jednoduchý, nadčasový design Principu z něj dělá ideálního společníka do jakéhokoliv gastro podniku. Vsaďte na léty prověřenou klasiku a známé jméno karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Porcelán Princip je vysoce odolný porcelán vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Moderní design, minimalistické ztvárnění, čisté linie. Přesto Pureline nepůsobí ani trochu chladně. Tenhle svěží, elegantní porcelán se snadno zabydlí v jakémkoliv prostředí - ve fine dining restauracích, stylových bistrech a kavárnách i u vás doma v kuchyni.

  Porcelán Pureline se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

   

 • Něžná a působivá – na pohled i na dotek.

  Kdekoliv se Ribby objeví, je středem pozornosti. Toužíte se jí dotknout, aspoň jednou přejet prstem po dokonale souměrném reliéfu… Jen pro ten pocit. Ribby se díky své všestrannosti stane nepostradatelným parťákem vaší kuchyně, který hravě zastoupí dokonce i obligátní skleničky.

 • Jsou věci, které nestárnou. Tak jako porcelánová souprava Time,

  jedna z vůbec nejznámějších a nejúspěšnějších souprav značky Suisse Langenthal. Dokonalé spojení elegance, funkčnosti a nadčasového designu oceníte při každodenním používání v jakémkoliv gastro podniku.

 • Romantická, něžná a lehce nostalgická.

  Přesně taková, jak se sluší na nositelku jména dějiště nejslavnější milostné tragédie všech dob. Verona vás donutí zpomalit, zapomenout na čas a zasnít se stejně jako u srdceryvného příběhu Romea a Julie. Bude nepřehlédnutelnou ozdobou každého stolu i interiéru.

 • Ledově chladná kráska ukazující svou něžnou, křehkou tvář. S Vintage se každý okamžik promění v malou oslavu, i rutinní odpolední káva vás na chvilku přenese do docela jiného světa. Skvěle se hodí k talířům a šálkům Le Choco nebo Isabelle. Vaší fantazii a kreativitě se meze nekladou.

  Porcelán Vintage se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.