Talíře

Pokud hledáte opravdu kvalitní porcelánové talíře české výroby, jste u nás správně. Najdete tu talíře bílé i barevné, v mnoha různých velikostech i stylech – od talířů moderních přes selské až po sváteční. Kromě klasických kulatých talířů můžete vybírat i mezi hranatými nebo oválnými tvary.

Všechny naše talíře jsou vyrobené v ČR – ve známé karlovarské porcelánce G. Benedikt. A všechny můžete bez obav dát do myčky i mikrovlnky.

Pokud byste rádi celou soupravu, podívejte se na naše sady talířů.

Podkategorie

 • Všechny mělké talíře, které u nás najdete, jsou vyrobené v ČR – ve známé karlovarské porcelánce G. Benedikt. Vybírat můžete z mnoha tvarů i velikostí, máme mělké talíře bílé i barevné, v tradičním i moderním designu. Milovníci italské kuchyně u nás najdou také speciální talíře na pizzu. U všech talířů se můžete spolehnout na vysokou odolnost, jsou vhodné do myčky i mikrovlnky. Najděte si plytké talíře podle svých představ.

  Pokud byste rádi celou soupravu, podívejte se na naše sady talířů.

 • Hluboké talíře na polévku, na těstoviny i na saláty. Ať dáváte přednost barvám nebo bílé klasice, tradičnímu stylu či moderním designům, u nás najdete přesně to, co hledáte. Všechny hluboké talíře, které u nás najdete, jsou vyrobené v ČR – ve známé karlovarské porcelánce G. Benedikt. A všechny můžete bez obav dát do myčky i mikrovlnky.

  Pokud byste rádi celou soupravu, podívejte se na naše sady talířů.

 • Dezertní talíře poctivé české výroby, ze známé karlovarské porcelánky G. Benedikt. Díky širokému výběru tvarů, barev i velikostí u nás zaručeně najdete to pravé: Dezertní talířky pro všední dny i sváteční okamžiky u slavnostně prostřeného stolu. U všech se také můžete spolehnout na vysokou odolnost, jsou vhodné do myčky i mikrovlnky.

  Pokud byste rádi nejen samostané dezertní talíře, ale rovnou celou soupravu, podívejte se na naše sady talířů.

 • Oblíbené hranaté talíře a talířky skvěle zapadnou do každé moderní kuchyně, kde vládne trend minimalismu. Máme pro vás hranaté talíře bílé i barevné, všechny vyrobené v ČR, v karlovarské porcelánce G. Benedikt. Vynikají čistým elegantním designem i vysokou odolností, takže je můžete bez obav dát do myčky i mikrovlnky.

  Pokud chcete mít nádobí pěkně sladěné, nezapomeňte si prohlédnout také naše hranaté misky.

Aktivní filtry

Talíř dezertníbílý, 20 cm, Optimo
134 Kč

Moderní minimalismus v podání karlovarské porcelánky G. Benedikt. Dezertní talíř Optimo vyniká jednoduchým designem, který z něj dělá univerzálního parťáka pro všední dny i slavnostní příležitosti.

Skvěle vypadá také v kombinaci s porcelánem Granit.

 

Průměr: 20 cm.

Český porcelán z Karlových Varů.

Vhodný do myčky i mikrovlnky.