Jednotlivý porcelán

Chybí vám talíře, misky, hrnečky nebo jakékoliv jiné stolní nádobí do vaší kuchyně? U nás najdete všechno, co hledáte. Český porcelán z Karlových Varů, ze známé porcelánky G. Benedikt. Bílý i barevný, v tradičním i moderním designu. Ať si vyberete cokoliv, vždy se můžete spolehnout na vysokou kvalitu a odolnost, díky které můžete porcelán bez obav používat v myčce i mikrovlnce.

Podkategorie

 • Pokud hledáte opravdu kvalitní porcelánové talíře české výroby, jste u nás správně. Najdete tu talíře bílé i barevné, v mnoha různých velikostech i stylech – od talířů moderních přes selské až po sváteční. Kromě klasických kulatých talířů můžete vybírat i mezi hranatými nebo oválnými tvary.

  Všechny naše talíře jsou vyrobené v ČR – ve známé karlovarské porcelánce G. Benedikt. A všechny můžete bez obav dát do myčky i mikrovlnky.

  Pokud byste rádi celou soupravu, podívejte se na naše sady talířů.

 • Porcelánové hrnky a hrnečky českého původu, z dílny karlovarské porcelánky G. Benedikt. Velké hrnky na čaj i menší hrnky na kávu ve vašem oblíbeném stylu. Máme pro vás nadčasové bílé hrnky i spoustu krásných barev a dekorů, včetně hrnků pro děti a moderních cestovních hrnků Coffee to go. Všechny můžete bez obav používat v mikrovlnce i myčce nádobí.

  Pokud hledáte kompletní kávový nebo čajový set s konvičkou, nezapomeňte si prohlédnout také naše soupravy.

 • Samostatné porcelánové šálky, ale i oblíbené šálky s podšálkem vyrobené v ČR – v karlovarské porcelánce G. Benedikt. Vyberte si z mnoha různých tvarů, barev i velikostí ty pravé. Najdete tu jak elegantní šálky na čaj, tak i šálky na kávu všech druhů: na klasické espresso, lungo, na cappuccino i na latte. Všechny šálky vynikají mimořádnou odolností a myčku i mikrovlnku snášejí bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

  Pokud hledáte kompletní kávový nebo čajový servis s konvičkou, nezapomeňte si prohlédnout také naše soupravy

 • Polévka je grunt, říkávaly už naše babičky. A jako taková si zaslouží čestné místo na stole v polévkové míse z poctivého českého porcelánu, který ji udrží teplou a voňavou. Vyberte si z několika různých designů z karlovarské porcelánky G. Benedikt. Všechny mísy vynikají mimořádnou odolností a pobyt v myčce snášejí bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

  Pokud byste mísu na polévku rádi doplnili o sadu talířů, prohlédněte si také naše soupravy.

 • Porcelánové misky a mísy nejrůznějších tvarů, barev i velikostí, všechny vyrobené v ČR, ve známé karlovarské porcelánce G. Benedikt. Máme pro vás misky na zmrzlinu a další dezerty, kompotové misky, misky na müsli i velmi oblíbené misky na polévku. Ale také velké mísy na salát a další přílohy, které oceníte při přípravě i servírování. Veškerý náš porcelán je vhodný do myčky i mikrovlnky.

  Nezapomeňte si prohlédnout také naše polévkové mísy do soupravy k talířům a zapékací misky do trouby.

 • Porcelánové zapékací misky z karlovarské porcelánky G. Benedikt, dostatečně odolné, aby bez problémů vydržely pobyt v troubě, myčce i mikrovlnce. Malé mističky na soufflé i větší zapékací misky na lasagne, francouzské brambory a další zapečené dobroty. Vyberte si z několika různých tvarů i velikostí.

 • Chcete své servírování vyladit k dokonalosti? Pořiďte si porcelánový podnos, který skvěle doplní ostatní nádobí. Máme pro vás podnosy hranaté i oválné, v tradičním i moderním stylu, bílé i barevné. Na cukroví, jednohubky, na rybu, na salát nebo třeba pečenou husu. Všechny jsou vyrobené v České republice, v karlovarské porcelánce G. Benedikt.

  Uvažujete o celém jídelním servisu? Prohlédněte si naše soupravy.

 • Porcelánové konvičky jsou nejen praktickým, ale i velmi elegantním kouskem nádobí, který by neměl chybět v žádné domácnosti. U nás najdete konvice na čaj i konvice na kávu v mnoha různých tvarech i velikostech – pro rodinnou víkendovou snídani i odpolední siestu ve dvou. Všechny kávové i čajové konvice mají český původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a můžete je bez obav umývat v myčce nádobí.

  Pokud hledáte kompletní kávový nebo čajový set s šálky či hrnečky, nezapomeňte si prohlédnout také naše soupravy.

 • Porcelánové doplňky – cukřenky, mlékovky, omáčníky, slánky a pepřenky, stojánky na vejce a další nezbytné maličkosti na váš stůl v moderním i tradičním designu. Ale také jemné porcelánové vázy, svícny nebo karafy pro sváteční atmosféru. Vynikající odolnost, česká výroba a více než stoletá tradice karlovarské porcelánky G. Benedikt. Vyberte si podle svého gusta.

  Pokud byste si rádi pořídili kompletní porcelánový servis, nezapomeňte si prohlédnout naše soupravy.

 • Skvělá zábava pro děti i dospělé! Vytvořte si talíř, misku nebo hrneček s originálním motivem, který nikde jinde nenajdete. S fixy Edding se pracuje neuvěřitelně jednoduše, díky flexibilnímu štětcovému hrotu snadno vykreslíte velké plochy i drobné detaily. Po zapečení v troubě je inkoust permanentní a odolný i při mytí v myčce (do 50 °C).  

 • Vychutnejte si kouzlo zimních svátků s vánočním porcelánem z Karlových Varů. Na vánočku, cukroví i štědrovečerní večeři pro vás máme vánoční talíře s několika dekory, stačí si jen vybrat. Nechybí ani vánoční hrnky na voňavý svařák, kávu, čaj nebo třeba horkou čokoládu. A nebojte, myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.