Dekorovaný porcelán

Sytě barevný porcelán, pastelové tóny, jemné motivy květin i hravé dekory pro děti. Pokud byste na svůj stůl rádi vnesli trochu barev, jste tady správně.  Máme pro vás oblíbený český porcelán v tradičním i moderním designu, ze známé karlovarské porcelánky G. Benedikt.

Ať už vám padne do oka cokoliv, nemusíte mít obavy – myčku i mikrovlnku snáší veškerý náš porcelán bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

Podkategorie

 • Moderní hranaté tvary a zářivé barvy dělají z dekorovaného Actualu soupravu, kterou rozhodně nikdo nepřehlédne. Stolování dodá šmrnc, stolovníkům zase trochu energie. Hledáte-li originální nádobí na party, tohle je to pravé.

  Actual má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovnky.

 • Domů, na chalupu i do kavárny. Prostě všude tam, kde chcete, aby vám bylo hezky. Tohle totiž Barbara umí – vykouzlit příjemnou útulnou atmosféru plnou pohody. Nejen díky svému jemnému dekoru, ale taky něžně působícím oblým tvarům.

  Barbara má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • Porcelán s kytičkami, který dělal společnost už našim babičkám. Plný vzpomínek, známých vůní a hřejivého pocitu blízkosti. Takový je karlovarský Benedikt. Kouzelná síla tradice a porcelánová jistota v našem uspěchaném světě.

  Myčku i mikrovlnku snáší Benedikt bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě. Pokud byste talíře rádi doplnili také o hrnečky, doporučujeme Retro mugs se stejným kytičkovaným dekorem. A pokud byste naopak raději talíře bez dekoru, máme pro vás i Benedikt v bílé variantě.

 • Moderní, sebejistý design a hra s geometrií – to je porcelánová souprava Black Ray. Hvězda každého stolu, která září elegancí a noblesou. Sestavte si svou vlastní soupravu talířů nebo luxusní kávový servis se stylovou konvicí.

  Black Ray má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Bopla!, to je kouzelný porcelánový svět snů a fantazie. Svět, který vás vtáhne krásnými sytými barvami a exotickými dekory. Bopla! je prostě jen jedna. A nenajdete ji nikde jinde než u nás.

  Bopla! má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • Káva a čaj patří do porcelánu. Nejen doma, v kavárnách a restauracích, ale i za poklusu na pracovní schůzku, za volantem na dálnici nebo na lavičce v parku. Prostě kdykoliv a kdekoliv. Porcelánové termohrnky jsou praktické, stylové a ekologické. Nechybí ani dokonale padnoucí víčko a gumička pro pohodlné držení.

  Všechny hrnky Coffee to go jsou vyrobené v karlovarské porcelánce G. Benedikt a vhodné do myčky i mikrovlnky.

 • Na první pohled keramika, ale nenechte se zmýlit! Country Range je prvotřídní, maximálně odolný porcelán, který si tak trochu hraje na schovávanou. Díky rustikálním tvarům a originální glazuře je ideální volbou do kuchyní ve venkovském stylu, na chalupu i do útulných hospůdek.

  Country Range má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Jedna z nejznámějších souprav značky Lilien si vás získá širokou paletou barev, která přímo svádí ke hře. Fantazii se tady meze nekladou. Daisy je dokonalým parťákem k bohatým snídaním, ale rozumět si bude i s ostatními částmi dne.

  Daisy má původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • Nejen chlupáči dokážou být roztomilí! I tahle naše netradiční parta zvířátek si snadno získá své stálé místo na stole i v srdci malých jedlíků. Poctivý český porcelán je vyrobený s ohledem na dětské potřeby: Má jednoduché tvary, dobře se drží, a především je maximálně odolný. Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Maximální odolnost, velikost tak akorát do dětských ručiček, veselé barvy a originální motivy zvířátek. Konkrétně husí parťačka Gabi, se kterou je každé jídlo větší zábava. Takový je porcelán pro děti z karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Maximální odolnost, velikost tak akorát do dětských ručiček, veselé barvy a originální motivy zvířátek. Konkrétně žabí parťačka Jenny, se kterou je každé jídlo větší zábava. Takový je porcelán pro děti z karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Maximální odolnost, velikost tak akorát do dětských ručiček, veselé barvy a originální motivy zvířátek. Konkrétně kravička Karla, se kterou je každé jídlo větší zábava. Takový je porcelán pro děti z karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Poctivý porcelán pro děti s jednoduchými motivy, které jsou dětskému světu a chápání nejbližší. A čím bližší kamarád, tím větší chuť k jídlu. Dětské hrnečky, misky i talíře vynikají mimořádnou odolností a jsou vhodné do myčky i mikrovlnky. Vyrábí se v karlovarské porcelánce G. Benedikt.

 • Maximální odolnost, velikost tak akorát do dětských ručiček, veselé barvy a originální motivy zvířátek. Konkrétně kozí parťačka Liza, se kterou je každé jídlo větší zábava. Takový je porcelán pro děti z karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Maximální odolnost, velikost tak akorát do dětských ručiček, veselé barvy a originální motivy zvířátek. Konkrétně psí parťák Steve, se kterým je každé jídlo větší zábava. Takový je porcelán pro děti z karlovarské porcelánky G. Benedikt.

  Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • V zimě na čaj, v létě na ice tea. Nebo na kafe, jak je libo. Dvojitá porcelánová stěna těchto hrnečků zaručuje daleko větší odolnost vůči okolním teplotám, takže vaše pití vydrží přesně takové, jaké má být, mnohem déle. Horké, nebo naopak pěkně vychlazené.

  Dvoustěnky se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a jsou vhodné do myčky i mikrovlnky.

 • Reliéf tak jemný, že se ho budete chtít dotknout a zjistit, zda je skutečný. Florance je něžná porcelánová kráska stvořená pro slavnostní příležitosti. Na svatební hostinu, oslavu výročí nebo romantickou večeři při svíčkách. S elegantními talíři vynikne nejen samotné jídlo, ale i kouzlo okamžiku.

  Porcelán Florance se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Jemnost a elegance Verony podtržená něžným dekorem drobných kvítků. Taková je Francesca. Poctivý český porcelán, co působí mimořádně křehce. Opak je ovšem pravdou. Odolná Francesca zvládne bez problémů provoz nejen u vás v kuchyni, ale i v gastro podnicích.

  Porcelán Francesca se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Červená, žlutá, modrá, nebo snad fialová? Gino, to je pestrobarevný svět plný radosti a nekonečných kombinací. Hrnečky, které vás nabijí energií ještě před prvním douškem kávy. Všechny vyrobené v karlovarské porcelánce G. Benedikt a vhodné do myčky i mikrovlnky.

 • Talíře se širokým okrajem v sobě nejen že mají šmrnc a jistou dávku elegance – dokážou být také velmi inspirativní. V případě soupravy Gramofon nemusíme dlouho hádat, kde se nápad na originální dekor vzal. Pokud vám hladká bílá klasika přijde tak trochu nuda a hledáte zpestření, budete určitě spokojeni.

  Porcelán Gramofon se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Porcelán, který klame tělem. Díky zcela nové, patentované technologii výroby vznikla souprava s jedinečným vzhledem k nerozeznání od opravdové žuly. Granit můžete mít v hrubším neglazovaném provedení i s lesklou glazurou, světle šedý i tmavší variantu. A nově také v přírodní hnědé a zelené barvě.

  Porcelán Granit se vyrábí v karlovarské porcelánce G, Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Charleston je porcelán, který vás přenese zpět v čase. Svými retro tvary, jednoduchým geometrickým dekorem a živými barvami připomíná uvolněnou atmosféru první republiky, plnou tance a čajových dýchánků. Se stylovou konvicí a šálky si jeden takový můžete dopřát i dnes.

  Porcelán Charleston se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • modrobílé kombinace prostě nemůže nikdy vzniknout nic špatného. Indigo je toho důkazem. A když se nemůžete rozhodnout, jestli dát přednost proužkům, kostkám nebo květinám, vezměte si od každého něco. Budete překvapeni, jak krásně to k sobě ladí.

  Porcelán Indigo Canvas & Flora se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.  

 • Čtyřlístek pro štěstí nejspíš nenajdete, ale nevadí. Stačí příjemná společnost a něco dobrého na zub. Veselý dekor s modrým jetelíčkem už je pak jen třešničkou na dortu, která ovšem nejednomu hostu vykouzlí úsměv na tváři.

  Porcelán Indigo Clover se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Nejmocnější zbraní Josefine je její nekomplikovanost. Naprosto vás odzbrojí svým jednoduchým designem a dokonalým spojením jemné elegance s venkovským stylem. A také širokým výběrem, který zdaleka nekončí u talířů a hrnečků. K Josefine patří třeba i šálky na polévku nebo podnosy.

  K dostání je kromě oblíbené kytičkové varianty také bílá klasika.

  Porcelán Josefine se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Když se spojí vášeň pro čokoládu, dobrou kávu a kvalitní porcelán, vznikne souprava Le Choco. Jednoduché svěží tvary a dokonalá harmonie barev, které přímo svádí ke kombinování. Podlehněte i vy výzvě téhle čokoládovo-smetanové krásky.

  Porcelán Le Choco se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Výrazné barvy, od kterých prostě nemůžete odtrhnout oči, navíc díky jedinečné technologii výroby originálně kropenaté. Takový je porcelán Lifestyle z karlovarské porcelánky G. Benedikt. Moderní, velmi žádaná souprava, kterou si jednoduše musíte zamilovat. Nejen pro ty krásné syté odstíny, ale i takřka neomezenou možnost kombinací.

  Myčku i mikrovlnku snáší porcelán Lifestyle bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Rozkvetlý porcelán, který vás ve vteřině přenese do voňavé jarní přírody, třeba i uprostřed nejtužší zimy. Něžně dekorované talíře, doplněné šálky, konvicí a dalšími doplňky na váš stůl. Užijte si plnou náruč lučního kvítí, co nikdy neuschne. A bude vám dělat radost třeba každý den.

   

  Porcelán Meadow se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Rafinovaně svůdný dekor, co potěší vaše oko i smysl pro detail. Porcelán Mosaic vyniká překvapivou kombinací minimalismu a hravosti, pro kterou si ho snadno zamilujete. Záleží jen na vás, zda dáte přednost decentní bílé, světlounce hnědé, nebo si namixujete vlastní mozaiku.

  Porcelán Mosaic se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Porcelánová souprava, ve které si podávají ruce ty nejkrásnější barvy přírody. A ve které najdete snad největší výběr talířů a misek z celého našeho e-shopu. Všechny k sobě dokonale ladí, záleží jen na vás, jakým kombinacím dáte přednost. Fantazii se meze nekladou.

  Porcelán Optimo Hand Painted se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Vánoce, to je voňavý mix vanilky a čerstvě upečených perníčků, sušeného ovoce i svěžího jehličí. Tradice, co hladí po duši a připomínají nám naše kořeny. Užijte si pravé české Vánoce se svou rodinou a s karlovarským porcelánem Optimo. Myčku i mikrovlnku snáší bez sebemenší újmy na kráse či kvalitě.

 • Puntíky tak trošku jinak. Svěží, dynamické, plné života. Navíc ve slušivé modrobílé kombinaci, která u barevného porcelánu patří dlouhodobě k nejoblíbenějším. Zpestřete si stolování dekorem, co má odvahu a osobitý šmrnc.

  Porcelán Points se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Klasické hrnky s oblíbenými dekory kvítků a puntíků. Nebo jen s decentním barevným lemem. To jsou Retro mugs z karlovarské porcelánky G. Benedikt, vhodné do myčky i mikrovlnky. Maličké na espresso, větší na cokoliv, co máte rádi. A pak maxi hrnky s objemem 750 ml, které krom čaje využijete i na polévku.

 • Taky máte tolik rádi babí léto? A každý rok vždy litujete, že trvá tak krátce? S porcelánem Rowenberries si ho můžete prodloužit, jak se vám zlíbí. Originální dekor s jeřabinami navodí tu pravou atmosféru a bude vaší každodenní inspirací (nejen) při podzimním vaření.

  Porcelán Rowenberries se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Originální souprava pro všechny, kdo rádi sní s hlavou v oblacích. Třeba o nových receptech. Saturn bude hvězdou vašeho malého vesmíru u jídelního stolu, stylovou ozdobou, co přitáhne pohledy všech okolo. Stále ale natolik decentní a jemný, aby nepřebil vaše kuchařské umění.

  Porcelán Saturn se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Bílé porcelánové talíře, které čekají na vaše kreativní nápady. Za pomoci speciálních fixů na porcelán snadno vytvoříte barevný originál pro sebe nebo pro své blízké. Pak už jen stačí pověsit na zeď – díky připraveným dírkám na háček to bude hračka. A jedinečná dekorace je na světě!

 • Stylový velikonoční porcelán plný tradičních jarních motivů – na mazanec, sladkého beránka, slanou nádivku a všechny ty další dobroty, které k Velikonocům patří. Užijte si svátky plné barev a radosti.

  Velikonoční souprava se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodná do myčky i mikrovlnky.

 • Ledově chladná kráska ukazující svou něžnou, křehkou tvář. S Vintage se každý okamžik promění v malou oslavu, i rutinní odpolední káva vás na chvilku přenese do docela jiného světa. Skvěle se hodí k talířům a šálkům Le Choco nebo Isabelle. Vaší fantazii a kreativitě se meze nekladou.

  Porcelán Vintage se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

 • Vánoční jídelní servis je zimní třešničkou na dortu, která dokonale podtrhne sváteční atmosféru a kouzlo adventu i samotného Štědrého večera. Vyberte si z několika dekorů ten pravý pro váš domov – všechny se vyrábí v karlovarské porcelánce G. Benedikt a jsou vhodné do myčky i mikrovlnky.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.