Porcelánové soupravy

Moderní i klasický design, vynikající odolnost a více než stoletá tradice. To vše je český porcelán z Karlových Varů, ze známé porcelánky G. Benedikt. V naší nabídce najdete nejen kompletní řady od Actualu až po Vintage, ale také oblíbené sady talířů, čajové sety a kávové soupravy. Veškerý porcelán můžete bez obav používat v mikrovlnce i v myčce na nádobí.

Podkategorie

 • Poctivý karlovarský porcelán prvotřídní kvality, ze známé porcelánky G. Benedikt. Najdete u nás tradiční, léty prověřené a stále velmi oblíbené soupravy jako Benedikt, Verona nebo Time, ale také moderní Lifestyle, Ribby, Optimo a celou řadu dalších. Vyberte si podle svého gusta.

  Veškerý porcelán můžete bez obav používat v mikrovlnce i myčce na nádobí.

 • Jídelní souprava talířů je základ, bez kterého se neobejde žádná domácnost. U nás najdete sady talířů v různých stylech, pro všední dny i sváteční okamžiky. Všechny ale mají český původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a jsou vhodné do myčky i mikrovlnky.

  Uvedená cena platí vždy pro 18dílný set talířů (6 hlubokých, 6 mělkých a 6 dezertních). Po rozkliknutí soupravy si ale počet talířů můžete libovolně upravovat podle svých potřeb.

 • Porcelánový čajový servis oceníte nejen když k vám dorazí návštěva, ale třeba i u snídaně s rodinou. Naše čajové sety osahují konvici a 6 šálků s podšálkem (s výjimkou Lifestyle). Počet šálků v soupravě si ale můžete libovolně upravit podle svých potřeb.

  Všechny čajové sady mají český původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a můžete je bez obav používat v myčce i mikrovlnce.

 • Porcelánové kávové sety v tradičním i moderním designu, pro zasloužené chvíle pohody s přáteli i rodinou. Každý kávový servis z naší nabídky standardně obsahuje konvici a 6 šálků s podšálkem, počet si ale můžete libovolně upravovat podle svých potřeb. Veškerý porcelán má český původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt.

  Kávovou soupravu si také můžete doplnit o cukřenku, mlékovku nebo dezertní talířky ze stejné řady.

 • K Vánocům patří nejen ozdobený stromeček a vůně františka, ale taky slavnostně prostřený stůl. Vánoční jídelní souprava vykouzlí tu pravou atmosféru během celého adventu i na samotný Štědrý večer. Vyberte si z několika dekorů ten pravý. Veškerý vánoční porcelán má český původ v karlovarské porcelánce G. Benedikt a je vhodný do myčky i mikrovlnky.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.